Hakkımızda

01
Bent Reklam

Biz kimiz

Başarınızın ardındaki belirleyici faktör biziz.

Bent Reklam, müşterilerine sunduğu üstün ürün / hizmet kalitesi ile reklam ve tanıtım alanında öncü bir kuruluştur. Müşterilerine sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile markaların “reklam/tanıtım” alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bent Reklam, açık hava reklamcılığı alanında uzman olan Feyzullah Uzun ve Ahmet Ferit Alkanlar tarafından 2008 yılında kurulmuştur.

A’dan Z’ye reklam faaliyetlerini tek elden yürüttüğü için sloganı “Markanızın Mimarı” olmuştur.

Her an ulaşılabilir olması ve rakiplerine oranla daha az kar marjı ile müşterilerinin reklam faaliyetlerini gerçekleştirmesi sebebiyle Bent Reklam, güvenilirliğini kanıtlamaktadır.

Açık Hava Reklamcılığı, Display ürünler, Logo tasarımı, Tabela, gibi birçok hizmeti içinde barındıran Bent Reklam, müşterilerine çok yönlü bir reklam hizmeti sunmaktadır.

02
Profesyonel Hizmet

Hizmet Politikamız

Daima müşterilerimize hızlı ve uygun çözümler sunmak. Kaliteden asla ödün vermemek. Süreklilik sağlamak.
Siz değerli müşterilerimize çalışma saatleri içerisinde müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilmenizi sağlayarak her zaman yanınızda olduğumuzu hissettirmek.
İşimize sevgimizi katmak. Siz değerli müşterilerimizin mutlu olduğunu bilmek bizim için en büyük kazanç ve övünç olduğunu bilmeniz.

03
Referanslarımız