Merak Edilenler

Display ürün nedir?

Pratik kullanım amaçlı taşınabilir tanıtım ürünleridir. Kullanım yerleri, konferans salonları, bina girişleri, fuarlar, organizasyonlar, tanıtım alanları gibi çeşitlendirilebilir. Ürün tanıtma amaçlı örümcek standlar, tek ya da çift taraflı dubalar, masaüstü tanıtım broşür föylükleri, baskılı bannerlar vb. display ürünlere örnek gösterilebilir.

Tabelaların montajı ne zaman gerçekleşir?

Tabela tasarımı ve fiyatlandırma müşteri tarafından onaylandıktan sonra 15 iş günü içerisinde montajı gerçekleştirilir.

Tabelaların garanti süreci nasıl işlemektedir?

Bent Reklam olarak verdiğimiz hizmet sonrasında müşterilerimize iki yıl garanti vermekteyiz.

Tabelalar için kasko hizmeti bulunmakta mı?

Tabelalara verdiğimiz ücretsiz 2 yıl garanti hizmetinin yanında ekstra olarak ücretlendirilen uzatılmış garanti hizmetimiz bulunmaktadır.

Bir iş yeri için en ideal tabela hangisidir?

Tabelalar, müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenmektedir. Tabelalarımızda kullandığımız malzemeler A kalitedir. Yüksek kalitede olmayan ürünler, çabuk deforme olarak markanıza eskimiş imajı verir. Bu da rekabet ortamında satışlarınızı düşürebilir. Fakat yüksek kaliteli malzemeyle yapılan tabelalar, uzun ömürlüdür ve reklam maliyetlerinizi düşürür. Bu yüzden müşterilerimize tasarıma uygun yüksek kaliteli ürünleri tavsiye etmekteyiz.

Satın alma sürecinde prosedür nedir ve nasıl işler?

Müşteri temsilcimizle yapılan görüşmenin ardından istek ve ihtiyaçlarınız dinlenir. Uygulamanın ölçüleri gerekliyse ölçü keşif ekibimiz tarafından ölçüler alınır. Proje gereklilikleri belirlendikten sonra fiyat çıkarılır, anlaşmadığı sağlandığı takdirde sözleşme imzalanır ve projenin tasarım aşamasına geçilir. Tasarım süreci tamamlandıktan sonra ürünün imalatı gerçekleştirilir. Son olarak montaj işlemi yapılır.