Tabela

Tabela, iş yerlerinin marka kimliğini oluşturmasında yardımcı bir görev üstlenmektedir. İyi tasarlanmış tabela, müşterinin ilgisini çekerek hedef kitleyi genişletmektedir.

Bent Reklam olarak tabelaların üretimin gerçekleştirdikten sonra sevk ve montajını sağlamaktayız.

Gerçekleştirilen hizmet sonucunda ürünler minimum 2 sene boyunca Bent Reklam garantisi altındadır.

Detaylı bilgi ve daha fazlası için 0535 822 64 49 / 0506 135 01 36 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Tabela Çeşitlerimiz;

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, üç boyutlu şekilde tasarlanan tabelalardır. Bu tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak üretilir. Genellikle ışıklı kutu harf tabela tercih edilmektedir. Üretiminde tercihe göre pleksi, paslanmaz çelik veya alüminyum kullanılmaktadır. Ürünün boyutuna göre kalınlığı değişmektedir. Örneğin; çatıya konulacaksa ürünün kalınlığı 5 milimetre olmalıdır. Bunun nedeniyse tabelanın güneşten etkilenerek deforme olmasını engellemektedir. Kutu harf tabela el işçiliğiyle üretilmektedir.

Kutu Harf Tabela

Vinil Germe Tabela

Vinil; halk arasında branda olarak bilinmektedir. Dayanıklı, uygun fiyatlı ve hafif olduğu için reklam faaliyetlerinde çokça kullanılan bir malzemedir. Bir metrekaresi 200 gram ile 460 gram arasında değişmektedir. Bina giydirme uygulamalarında, inşaatların reklam parapet panolarında vinil germe tabela kullanılmaktadır. Vinil germe tabela, yanlış yerleştirme sonucu rüzgar sebebiyle yırtılabilir. Bu yırtılmanın önüne geçmek adına delikli vinil kullanılabilir. Rüzgara dayanıklı delikli vinil, mesh olarak adlandırılır.

Vinil Germe Tabela

Işıklı Dekupe Tabela

Işıklı dekupe tabela, alüminyum veya alüminyum kompozit panelden üretilmektedir. Kullanılan malzeme CNC ile dekupe edilerek iç kısmı pleksiyle monte edilir. İç kısmına ledler yerleştirilerek tabela oluşturulur. Dayanıklı ve uygun fiyatlı bir üründür. Hem sağlamlığını uzun yıllar boyunca kaybetmemesi hem de daha uygun fiyatlı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir tabela çeşididir.

Işıklı Dekupe Tabela

Totem Tabela

Totem tabela, genellikle yol kenarlarında, kurumsal firmaların girişlerinde kullanılmaktadır. Totem tabelaların ölçüsü diğer tabela çeşitlerine göre daha büyüktür. Yüksek maliyetli bir tabela çeşidi olduğu için genellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. Işıklı dekupe, vinil germe, kutu harf gibi müşterinin isteği doğrultusunda tabelanın üretimi gerçekleştirilmektedir.

Totem Tabela